Обережно кодогенерація

This page summarizes the projects mentioned and recommended in the original post on dev.to

Our great sponsors
 • SonarLint - Deliver Cleaner and Safer Code - Right in Your IDE of Choice!
 • Scout APM - Less time debugging, more time building
 • SaaSHub - Software Alternatives and Reviews
 • gogoprotobuf

  [Looking for new ownership] Protocol Buffers for Go with Gadgets (by gogo)

  В проекті ми використовуємо офіційну бібліотеку Protobuf github.com/protocolbuffers/protobuf, яка підчас серіалізації використовує рефлексію і будує слайс байтів через append. А потім я дізнався про "Protocol Buffers for Go with Gadgets" github.com/gogo/protobuf, бібліотеку-fork яка генерує додатковий код щоб прибрати рефексію підчас серіалізації і вже записує в слайс байтів по індексу бо так швидше. Коли змінював одну бібліотеку на іншу то важливим вважав що стало працювати швидше і написані раніше тести пройшли успішно. І все б було гаразд але в проекті існувала латка яка через пару тижнів після заміни перезапустила мікросервіс через паніку:

 • easyjson

  Fast JSON serializer for golang.

  Бібліотека easyjson теж для серіалізації працює через додатковий код замість використання рефлексії. Але після внесення в easyjson одної з оптимізацій, час від часу почали отримувати зламаний JSON, ось приклад тесту який покаже помилку.

 • SonarLint

  Deliver Cleaner and Safer Code - Right in Your IDE of Choice!. SonarLint is a free and open source IDE extension that identifies and catches bugs and vulnerabilities as you code, directly in the IDE. Install from your favorite IDE marketplace today.

 • Звісно хочеться використовувати оптимізовані бібліотеки, але стандартні краще протестовані та мають менше помилок. Приклади доступні в репозиторії.

NOTE: The number of mentions on this list indicates mentions on common posts plus user suggested alternatives. Hence, a higher number means a more popular project.

Suggest a related project

Related posts